ELITE Real Estate, s.r.o.
IČO 10762451 · Pod Sychrovem I 1575/28a, Vršovice, 10100 Praha 10
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy5 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2025 (5 let).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy ELITE Real Estate, s.r.o.
ELITE Real Estate, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 10762451, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2021. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Pod Sychrovem I 1575/28a, Vršovice, 10100 Praha 10. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Jednatelem je MIA GEBAUER.
Prověření firmy ELITE Real Estate, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě ELITE Real Estate, s.r.o.
- Jaké má firma ELITE Real Estate, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- ELITE Real Estate, s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma ELITE Real Estate, s.r.o. v insolvenci?
- ELITE Real Estate, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma ELITE Real Estate, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- ELITE Real Estate, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma ELITE Real Estate, s.r.o. působí?
- ELITE Real Estate, s.r.o. působí na trhu 5 let.
- Zveřejnila firma ELITE Real Estate, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy ELITE Real Estate, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- DUHA OFFICE CENTRUM s.r.o.IČO 10764445
- M-R Káraný s.r.o.IČO 10765042
- Anafora s.r.o.IČO 10765069
- VR Play Park s.r.o.IČO 10765166
- Senior Properties Jablonné s.r.o.IČO 10760709
- PN Real s.r.o.IČO 10757961
- INFINITUM TIME GAMA s.r.o.IČO 10757830
- voni s.r.o.IČO 10757741
Další prověřené firmy
- JistotaSite s.r.o.IČO 10761802
- Paul's Industries, s.r.o.IČO 10761829
- SBEKO International s.r.o.IČO 10762167
- ERESCOM CZ21, s.r.o.IČO 10762353
- Job for people s.r.o.IČO 10762761
- GigaDent s.r.o.IČO 10762787
- TTC ENERGICA, s.r.o.IČO 10762825
- KZS stavby s.r.o.IČO 10762841