Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o.
IČO 26698803 · Nad Havlem 1784/16, Krč, 14000 Praha 4
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy24 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Informační a komunikační činnosti
Souvislosti
- V oboru informační a komunikační činnosti máme prověřeno 15 669 firem, průměrné skóre oboru je 72 a 515 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o.
Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26698803, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2002. Podle převažující činnosti spadá do oboru informační a komunikační činnosti. Sídlo má na adrese Nad Havlem 1784/16, Krč, 14000 Praha 4. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou EMMA SRNCOVÁ, BARBORA SRNCOVÁ.
Prověření firmy Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o.
- Jaké má firma Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. v insolvenci?
- Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. působí?
- Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. působí na trhu 24 let.
- Zveřejnila firma Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- ITERIS, s.r.o.IČO 26700727
- Topinfo s.r.o.IČO 26701367
- WIA spol. s r.o.IČO 26703297
- KAMIP s.r.o.IČO 26703467
- InterLogic s.r.o.IČO 26697751
- FILMPRINT s.r.o.IČO 26695138
- StaffLines, s.r.o.IČO 26694361
- Asbona a.s.IČO 26694247
Další prověřené firmy
- EUROPEAK s.r.o.IČO 26698684
- WOODOO effects speciální efekty s.r.o.IČO 26698706
- LPP Czech Republic, s.r.o.IČO 26698714
- Bully Real Estate a.s.IČO 26698765
- LITO-trans s.r.o.IČO 26698811
- AuTrack s.r.o.IČO 26698862
- CAMARET s.r.o.IČO 26698901
- REPE leatherwear s.r.o.IČO 26698927