Empire Investments s.r.o.
IČO 05645972 · Oplanská 2614, Újezd nad Lesy, 19016 Praha 9
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 11. 10. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy9 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 6 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Empire Investments s.r.o.
Empire Investments s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05645972, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2017. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Oplanská 2614, Újezd nad Lesy, 19016 Praha 9, kde je zapsáno i dalších 5 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je FILIP SÝKORA.
Prověření firmy Empire Investments s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Empire Investments s.r.o.
- Jaké má firma Empire Investments s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Empire Investments s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Empire Investments s.r.o. v insolvenci?
- Empire Investments s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 11. 10. 2026.
- Je firma Empire Investments s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Empire Investments s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 11. 10. 2026.
- Jak dlouho firma Empire Investments s.r.o. působí?
- Empire Investments s.r.o. působí na trhu 9 let.
- Zveřejnila firma Empire Investments s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Empire Investments s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- BluEmi s.r.o.IČO 07011890
- Spycs s.r.o.IČO 27221636
- Alter Ego spol. s r. o.IČO 47670177
- Proper invest SEIČO 03270513
- DERMATOLOGIE Kosová s.r.o.IČO 04104676
Podobné firmy v okolí
- Goldiart DA s.r.o.IČO 05646570
- Vetallia s.r.o.IČO 05648424
- ecosur trading s.r.o.IČO 05648629
- Naviterier s.r.o.IČO 05648939
- CASTEX CREATIVE s.r.o.IČO 05645611
- Fine Service And Solution s.r.o.IČO 05645603
- TRANELO s.r.o.IČO 05645476
- Tichá Hladina s.r.o.IČO 05645433
Další prověřené firmy
- Ortus Industry s.r.o.IČO 05645824
- Dveře podlahy Janča s.r.o.IČO 05645867
- NAVCOM Technology s.r.o.IČO 05645913
- SATYA s.r.o.IČO 05645948
- Reality Odra 2016 s.r.o.IČO 05646103
- CORPSTAV plus s.r.o.IČO 05646243
- APBA s.r.o.IČO 05646278
- Pálavský sociální podnik, s.r.o.IČO 05646286