EMPIRI Wood Design s.r.o.
IČO 26029723 · Souběžná 239, 38211 Větřní
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy25 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Jihočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy EMPIRI Wood Design s.r.o.
EMPIRI Wood Design s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26029723, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2001. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Souběžná 239, 38211 Větřní. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je JAROSLAV ZÁMEČNÍK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ26029723.
Prověření firmy EMPIRI Wood Design s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě EMPIRI Wood Design s.r.o.
- Jaké má firma EMPIRI Wood Design s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- EMPIRI Wood Design s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma EMPIRI Wood Design s.r.o. v insolvenci?
- EMPIRI Wood Design s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma EMPIRI Wood Design s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- EMPIRI Wood Design s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma EMPIRI Wood Design s.r.o. působí?
- EMPIRI Wood Design s.r.o. působí na trhu 25 let.
- Zveřejnila firma EMPIRI Wood Design s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy EMPIRI Wood Design s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Lékárna Větřní s.r.o.IČO 26080516
- Vila Natalia s.r.o.IČO 28117085
- QT Trading, s.r.o.IČO 05602335
- Linda Ng. s.r.o.IČO 05745225
- S & N FINANČNÍ s.r.o.IČO 24193097
- Luxedo s.r.o.IČO 19084242
- Qt invest s.r.o.IČO 17862710
- Qt expres plus s.r.o.IČO 17862493
Další prověřené firmy
- Bytové družstvo Bendy 26IČO 26029600
- TANKER s.r.o.IČO 26029618
- Happy CZ s.r.o.IČO 26029677
- LEŠENÍ RaR, s.r.o.IČO 26029693
- BAUER-Tech s.r.o.IČO 26029758
- AUTOBUTIK s.r.o.IČO 26029766
- JARRI s.r.o.IČO 26029791
- Zadražil Milan C + ZPE s.r.o.IČO 26029812