EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o.
IČO 05298199 · Peckova 253/5, Karlín, 18600 Praha 8
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy10 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 4 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o.
EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05298199, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2016. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Peckova 253/5, Karlín, 18600 Praha 8, kde jsou zapsány i další 3 firmy. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je ZDENA PLAVCOVÁ.
Prověření firmy EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o.
- Jaké má firma EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. v insolvenci?
- EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. působí?
- EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. působí na trhu 10 let.
- Zveřejnila firma EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Amplitude Czech Republic s.r.o.IČO 09790659
- stopcasting s.r.o.IČO 28975243
- BONA MENTE s.r.o.IČO 45274151
Podobné firmy v okolí
- Wadden Advisory, s.r.o.IČO 05298334
- IFR CONSULTING s.r.o.IČO 05298512
- RYINUKLID s.r.o.IČO 05298687
- Matbold s.r.o.IČO 05299241
- PRO gentleman s.r.o.IČO 05297605
- WJ Ventures s.r.o.IČO 05296293
- Power of Science s.r.o.IČO 05295602
- San Holo s.r.o.IČO 05295599
Další prověřené firmy
- UMSHAUS s.r.o.IČO 05297877
- SAVAROSA s.r.o.IČO 05297885
- STAFALIA engineering s.r.o.IČO 05298008
- Butterfly Destiny s.r.o.IČO 05298130
- FAMILY ACE s.r.o.IČO 05298296
- Wadden Advisory, s.r.o.IČO 05298334
- IFR CONSULTING s.r.o.IČO 05298512
- Arte Clinic Meridies s.r.o.IČO 05298580