EURO MAIL/CS, s.r.o.
IČO 60647272 · Nerudova 67/6, Vnitřní Město, 39701 Písek
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 1. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy31 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Jihočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy EURO MAIL/CS, s.r.o.
EURO MAIL/CS, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 60647272, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1995. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Nerudova 67/6, Vnitřní Město, 39701 Písek, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ BRANDEJS.
Prověření firmy EURO MAIL/CS, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě EURO MAIL/CS, s.r.o.
- Jaké má firma EURO MAIL/CS, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- EURO MAIL/CS, s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma EURO MAIL/CS, s.r.o. v insolvenci?
- EURO MAIL/CS, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 1. 9. 2026.
- Je firma EURO MAIL/CS, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- EURO MAIL/CS, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 1. 9. 2026.
- Jak dlouho firma EURO MAIL/CS, s.r.o. působí?
- EURO MAIL/CS, s.r.o. působí na trhu 31 let.
- Zveřejnila firma EURO MAIL/CS, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy EURO MAIL/CS, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- PARK CAFÉ 67 s.r.o.IČO 07535431
Podobné firmy v okolí
- J.E.N. Components s.r.o.IČO 60827165
- A-Com LP s.r.o.IČO 60839201
- SPAGO JM s.r.o.IČO 60875828
- ELEKTROKOMPONENTY AZ spol. s r.o.IČO 62501739
- J.B.S. - Písek, s.r.o.IČO 60617012
- ARTIK spol. s r.o. PísekIČO 49018795
- UNIGRANIT, s.r.o.IČO 48204561
- LIDVET s.r.o.IČO 48200760
Další prověřené firmy
- ATEX Planá, s.r.o.IČO 60647205
- QUATTRO PLUS I spol. s r.o.IČO 60647221
- POLIS spol. s r.o.IČO 60647230
- Karin T, spol. s r.o.IČO 60647256
- H-MIX, s.r.o.IČO 60647361
- HIMEX CZ, spol. s r.o.IČO 60647370
- Cargo Lloyd České Budějovice s.r.o.IČO 60647442
- NATIVUS s.r.o.IČO 60647451