European Ecology Institute s.r.o.
IČO 29159385 · Hlavní třída 161/42, 35301 Mariánské Lázně
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 18. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy14 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 4 firmy.
- Firma sídlí v kraji Karlovarský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy European Ecology Institute s.r.o.
European Ecology Institute s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29159385, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2012. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Hlavní třída 161/42, 35301 Mariánské Lázně, kde jsou zapsány i další 3 firmy. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je Victor Marchuk.
Prověření firmy European Ecology Institute s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě European Ecology Institute s.r.o.
- Jaké má firma European Ecology Institute s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- European Ecology Institute s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma European Ecology Institute s.r.o. v insolvenci?
- European Ecology Institute s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 18. 9. 2026.
- Je firma European Ecology Institute s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- European Ecology Institute s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 18. 9. 2026.
- Jak dlouho firma European Ecology Institute s.r.o. působí?
- European Ecology Institute s.r.o. působí na trhu 14 let.
- Zveřejnila firma European Ecology Institute s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy European Ecology Institute s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- FUENTE Marienbad s.r.o.IČO 19810351
- Vlasta GROUP s.r.o.IČO 28035364
- SUMY 2x2 s.r.o.IČO 28041691
Podobné firmy v okolí
- Nová Karna, spol. s r.o.IČO 41636546
- DA & PA cukrárna s.r.o.IČO 45356505
- Družstvo OSSA INVEST GROUPIČO 00029041
- Šimánek s.r.o.IČO 03275400
- ABC pack Plus s.r.o.IČO 29157072
- SUMY 2x2 s.r.o.IČO 28041691
- Vlasta GROUP s.r.o.IČO 28035364
- CAST - ONE s.r.o.IČO 28004272
Další prověřené firmy
- EuroTracePaints s.r.o.IČO 29159253
- ST MAKO s.r.o.IČO 29159270
- Woring s.r.o.IČO 29159342
- GEONOVOTNY s.r.o.IČO 29159369
- Agentura Nashledanou s.r.o.IČO 29159407
- A.R. METAL, s.r.o.IČO 29159415
- czechdecor.cz s.r.o.IČO 29159458
- VEJCE ZE ŠUMAVY s.r.o.IČO 29159466