Expometal, spol. s r.o.
IČO 26242257 · Výstaviště 405/1, Pisárky, 60300 Brno
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 70/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy25 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 40 firem.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Expometal, spol. s r.o.
Expometal, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26242257, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2001. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Výstaviště 405/1, Pisárky, 60300 Brno, kde je zapsáno i dalších 39 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je MAREK FATURA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ26242257.
Prověření firmy Expometal, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Expometal, spol. s r.o.
- Jaké má firma Expometal, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- Expometal, spol. s r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Expometal, spol. s r.o. v insolvenci?
- Expometal, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Expometal, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Expometal, spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Expometal, spol. s r.o. působí?
- Expometal, spol. s r.o. působí na trhu 25 let.
- Zveřejnila firma Expometal, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Expometal, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- DYGER, s.r.o.IČO 26253232
- HOTEL PRESS s.r.o.IČO 26263807
- ADVERTISING WAY s.r.o.IČO 26269384
- INVICTA s.r.o.IČO 26292386
- ADVOX s.r.o.IČO 26949911
- H.Z.L. EXPO s.r.o.IČO 27681173
- Property beta a.s.IČO 27756955
- AVLED s.r.o.IČO 28315197
Podobné firmy v okolí
- APIA CZ, s.r.o.IČO 26243105
- VIVARO, s.r.o.IČO 26243881
- TISKÁRNA MLOK s.r.o.IČO 26244292
- Metro Music s.r.o.IČO 26244390
- Microtech IVF s.r.o.IČO 26240815
- ALUTREND CZ, s.r.o.IČO 26240238
- Pekárna MITO, s.r.o.IČO 26240157
- NS Servis s.r.o.IČO 26239299
Další prověřené firmy
- AS 8,s.r.o.IČO 26242079
- TECO TRADE s.r.o.IČO 26242087
- BELLIS BRNO s.r.o.IČO 26242125
- Beata Rajská - design s.r.o.IČO 26242222
- KODX s.r.o.IČO 26242265
- BARRACUDA CZ spol. s r.o.IČO 26242303
- Eko-Moravia s.r.o.IČO 26242311
- DIPO CZ, s.r.o.IČO 26242362