ExxonMobil Czech Republic, s.r.o.

IČO 27069231 · Přemyslovská 2845/43, Žižkov, 13000 Praha 3

Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 80/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy ExxonMobil Czech Republic, s.r.o.

ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27069231, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2003. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Přemyslovská 2845/43, Žižkov, 13000 Praha 3, kde je zapsáno i dalších 24 firem. Základní kapitál činí 29 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou DANA PUSCASU, ANAJULIE AZCARGORTA MALDONADO, JULIA BARANKOVÁ a další. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ27069231.

Prověření firmy ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě ExxonMobil Czech Republic, s.r.o.

Jaké má firma ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. v insolvenci?
ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. působí?
ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. působí na trhu 23 let.
Zveřejnila firma ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy ExxonMobil Czech Republic, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy