Farma Simbartl s.r.o.
IČO 03621103 · č.p. 71, 33401 Přestavlky
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 70/100 (škála AA až E; hodnocení z 9. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zveřejněná účetní závěrka-30 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2022
- Stáří firmy11 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zemědělství, lesnictví a rybářství
Souvislosti
- V oboru zemědělství, lesnictví a rybářství máme prověřeno 11 452 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 483 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2022 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Farma Simbartl s.r.o.
Farma Simbartl s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 03621103, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2015. Podle převažující činnosti spadá do oboru zemědělství, lesnictví a rybářství. Sídlo má na adrese č.p. 71, 33401 Přestavlky. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JAN SIMBARTL. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ03621103.
Prověření firmy Farma Simbartl s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Farma Simbartl s.r.o.
- Jaké má firma Farma Simbartl s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Farma Simbartl s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Farma Simbartl s.r.o. v insolvenci?
- Farma Simbartl s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 9. 9. 2026.
- Je firma Farma Simbartl s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Farma Simbartl s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 9. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Farma Simbartl s.r.o. působí?
- Farma Simbartl s.r.o. působí na trhu 11 let.
- Zveřejnila firma Farma Simbartl s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Farma Simbartl s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2022.
Podobné firmy v okolí
- Harvest Love, s.r.o.IČO 03623939
- VaP české dřevo s.r.o.IČO 03624277
- Farma Kolowrat s.r.o.IČO 03625681
- LASTIME PRO spol. s.r.o.IČO 03625729
- RE-AGRAS s.r.o.IČO 03627993
- Dynamic Products s.r.o.IČO 03629988
- IFKOVICH, s.r.o.IČO 03631575
- BALTAMARI s.r.o.IČO 03633454
Další prověřené firmy
- Uherskohradišťská servisní s.r.o.IČO 03621006
- GEKAS WINE - ART s.r.o.IČO 03621049
- CESTROJ METAL s.r.o.IČO 03621057
- Centrum pro zdraví - kardiologie s.r.o.IČO 03621090
- NEUROVITAL s.r.o.IČO 03621120
- Quadratic s.r.o.IČO 03621146
- gauch s.r.o.IČO 03621154
- MICAM s.r.o.IČO 03621430