Ferentisco Corp a.s.
IČO 09739866 · Pod Zvonařkou 1746/7, Vinohrady, 12000 Praha 2
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy5 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Akciová společnost
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Na stejné adrese sídlí 22 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Ferentisco Corp a.s.
Ferentisco Corp a.s. je akciová společnost s IČO 09739866, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2021. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Pod Zvonařkou 1746/7, Vinohrady, 12000 Praha 2, kde je zapsáno i dalších 21 firem. Základní kapitál činí 2 000 000 Kč. Jednatelem je Solopharma Czech s.r.o..
Prověření firmy Ferentisco Corp a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Ferentisco Corp a.s.
- Jaké má firma Ferentisco Corp a.s. hodnocení rizikovosti?
- Ferentisco Corp a.s. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Ferentisco Corp a.s. v insolvenci?
- Ferentisco Corp a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma Ferentisco Corp a.s. spolehlivý plátce DPH?
- Ferentisco Corp a.s. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Ferentisco Corp a.s. působí?
- Ferentisco Corp a.s. působí na trhu 5 let.
- Zveřejnila firma Ferentisco Corp a.s. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Ferentisco Corp a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Batuna holding s.r.o.IČO 17935431
- D & R Capital s.r.o.IČO 19998333
- D & R Estate s.r.o.IČO 19998376
- Europe Capital s.r.o.IČO 21506892
- ALCANZO s.r.o.IČO 21506981
- BrickWay s.r.o.IČO 21740976
- MERCADO Solucion s.r.o.IČO 22019022
- Casa Habitat s.r.o.IČO 22045643
Podobné firmy v okolí
- BAU Prague, s.r.o.IČO 09741011
- Ploskovický dvůr s.r.o.IČO 09741216
- Rolsberk s.r.o.IČO 09742107
- Mačákova s.r.o.IČO 09742174
- Motrix Reality SPV Beta s.r.o.IČO 09739424
- Best Virtue Enterprises, s.r.o.IČO 09738177
- Chance Right Ventures, s.r.o.IČO 09738142
- Nofi s.r.o.IČO 09738061
Další prověřené firmy
- Motrix Reality SPV Beta s.r.o.IČO 09739424
- IFT InForm Technologies CZ, s.r.o.IČO 09739653
- Resl group s.r.o.IČO 09739688
- Universum Uno s.r.o.IČO 09739726
- NEO VLAVAL s.r.o.IČO 09740104
- VitaVerde s.r.o.IČO 09740244
- SV Haná Lak s.r.o.IČO 09740325
- Ostravské zahrady s.r.o.IČO 09740341