FYZIO-MED TÁBOR s.r.o.
IČO 19963556 · Jeronýmova 3164, 39002 Tábor
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy2 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zdravotní a sociální péče
Souvislosti
- V oboru zdravotní a sociální péče máme prověřeno 8 454 firem, průměrné skóre oboru je 83 a 109 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2024 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Jihočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy FYZIO-MED TÁBOR s.r.o.
FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 19963556, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese Jeronýmova 3164, 39002 Tábor, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 30 000 Kč. Jednatelem je ROMAN KUŽELKA.
Prověření firmy FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě FYZIO-MED TÁBOR s.r.o.
- Jaké má firma FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. v insolvenci?
- FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. působí?
- FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. působí na trhu 2 let.
- Zveřejnila firma FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy FYZIO-MED TÁBOR s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- DIA TÁBOR s.r.o.IČO 07474962
Podobné firmy v okolí
- Rehabilitace Tábor s.r.o.IČO 21897646
- Diabetologie Tabačka s.r.o.IČO 22119159
- AVEMED s.r.o.IČO 22202340
- Ordinace Petra z Ústí s.r.o.IČO 22538666
- Veselá - pediatrie s.r.o.IČO 17949572
- Psychiatrická ambulance Tábor - F, s.r.o.IČO 17711037
- PrakTa s.r.o.IČO 17105749
- Plicní Tábor s.r.o.IČO 11950382
Další prověřené firmy
- TAP účetnictví, s.r.o.IČO 19963467
- Nailzzes s.r.o.IČO 19963483
- LPZF s.r.o.IČO 19963513
- Estrella Jihlava s.r.o.IČO 19963548
- CEGAN PARK s.r.o.IČO 19963572
- JUST PROPERTY s.r.o.IČO 19963581
- Villacare s.r.o.IČO 19963599
- Blahout zemní práce s.r.o.IČO 19963611