GATO Consulting, spol. s r.o.
IČO 29137071 · Klapálkova 2246/17, Chodov, 14900 Praha 4
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 20/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy13 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 6 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy GATO Consulting, spol. s r.o.
GATO Consulting, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29137071, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2013. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Klapálkova 2246/17, Chodov, 14900 Praha 4, kde je zapsáno i dalších 5 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je PETRA PROŠKOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ29137071.
Prověření firmy GATO Consulting, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě GATO Consulting, spol. s r.o.
- Jaké má firma GATO Consulting, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- GATO Consulting, spol. s r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma GATO Consulting, spol. s r.o. v insolvenci?
- GATO Consulting, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma GATO Consulting, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- GATO Consulting, spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma GATO Consulting, spol. s r.o. působí?
- GATO Consulting, spol. s r.o. působí na trhu 13 let.
- Zveřejnila firma GATO Consulting, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy GATO Consulting, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- CODES s.r.o.IČO 60464143
- invitech.cz s.r.o.IČO 02707349
- KATC s.r.o.IČO 22794867
- TOMPRO Consulting s.r.o.IČO 25190369
- B.D.G.PRAHA s.r.o.IČO 25729420
Podobné firmy v okolí
- Roblínský rarášek, družstvoIČO 29137101
- Sportovní hala Černošice s.r.o.IČO 29137179
- Saxon System s.r.o.IČO 29137233
- DOTALBACETE TRADE s.r.o.IČO 29137799
- HYDREN, a.s.IČO 29136989
- Dream Forest s.r.o.IČO 29136911
- Acomodo Audit, s.r.o.IČO 29136822
- Tryton Agency, s.r.o.IČO 29136768
Další prověřené firmy
- HYDREN, a.s.IČO 29136989
- DEFINITIVNĚ s.r.o.IČO 29136997
- Apace s.r.o.IČO 29137004
- PeMedica.CZ, s.r.o.IČO 29137047
- Malý Bířkov s.r.o.IČO 29137080
- TrustSoft, s.r.o.IČO 29137098
- Roblínský rarášek, družstvoIČO 29137101
- Autodoprava Škohy s.r.o.IČO 29137128