GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o.
IČO 26264463 · č.p. 50, 78316 Dolany
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy24 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2024 (3 roky).
- Firma sídlí v kraji Olomoucký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o.
GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26264463, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2002. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese č.p. 50, 78316 Dolany. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou RADSLAV JANEČEK, Alain Gilbert Olivier. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ26264463.
Prověření firmy GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o.
- Jaké má firma GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. v insolvenci?
- GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. působí?
- GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. působí na trhu 24 let.
- Zveřejnila firma GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy GOLD COAST METAL WORKS, INC. s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Podobné firmy v okolí
- Elektroprojekt-Morava s.r.o.IČO 28571576
- DOSTOS s.r.o.IČO 28782275
- CABMAT, s.r.o.IČO 47118709
- AGROVÁPNO s.r.o.IČO 47675128
- AUTOPLYNOMONT, s.r.o.IČO 26182238
- ŘÍZENÉ STROJE, s.r.o.IČO 25939009
- LN GROUP s.r.o.IČO 25815105
- TRUHLÁŘSTVÍ MACH s.r.o.IČO 25223852
Další prověřené firmy
- CLIA s.r.o.IČO 26264242
- ANDO TRANSLATIONS, s.r.o.IČO 26264285
- diadex s.r.o.IČO 26264391
- Lesy augustiniánského opatství, s.r.o.IČO 26264447
- Valvin, s.r.o.IČO 26264633
- Montecha s.r.o.IČO 26264676
- History & Heraldry ČR, s.r.o.IČO 26264731
- AZ REAL MORAVA, s.r.o.IČO 26264765