GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o.

IČO 27433188 · Slavašovská 575/18, Beroun-Závodí, 26601 Beroun

Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 65/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o.

GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27433188, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2006. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Slavašovská 575/18, Beroun-Závodí, 26601 Beroun, kde je zapsáno i dalších 5 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč.

Prověření firmy GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o.

Jaké má firma GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. hodnocení rizikovosti?
GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. v insolvenci?
GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. působí?
GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. působí na trhu 20 let.
Zveřejnila firma GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy GOLDEN FLEECE STAKE s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy