Golden invest management s.r.o.

IČO 28652843 · Korunní 1026/12, Mariánské Hory, 70900 Ostrava

Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 70/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Golden invest management s.r.o.

Golden invest management s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28652843, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2011. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Korunní 1026/12, Mariánské Hory, 70900 Ostrava. Základní kapitál činí 210 000 Kč. Jednatelem je DENIS MÜLLER.

Prověření firmy Golden invest management s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Golden invest management s.r.o.

Jaké má firma Golden invest management s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Golden invest management s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Golden invest management s.r.o. v insolvenci?
Golden invest management s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
Je firma Golden invest management s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Golden invest management s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
Jak dlouho firma Golden invest management s.r.o. působí?
Golden invest management s.r.o. působí na trhu 15 let.
Zveřejnila firma Golden invest management s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Golden invest management s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2022.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy