Gynekologie Vodní s.r.o.
IČO 24672327 · J. B. Pecky 4714/16, 79601 Prostějov
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy16 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zdravotní a sociální péče
Souvislosti
- V oboru zdravotní a sociální péče máme prověřeno 8 454 firem, průměrné skóre oboru je 83 a 109 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Olomoucký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Gynekologie Vodní s.r.o.
Gynekologie Vodní s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 24672327, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2010. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese J. B. Pecky 4714/16, 79601 Prostějov. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je MARTIN BALÁK.
Prověření firmy Gynekologie Vodní s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Gynekologie Vodní s.r.o.
- Jaké má firma Gynekologie Vodní s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Gynekologie Vodní s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Gynekologie Vodní s.r.o. v insolvenci?
- Gynekologie Vodní s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Gynekologie Vodní s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Gynekologie Vodní s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Gynekologie Vodní s.r.o. působí?
- Gynekologie Vodní s.r.o. působí na trhu 16 let.
- Zveřejnila firma Gynekologie Vodní s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Gynekologie Vodní s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- STOMASMART s.r.o.IČO 26952670
- ADP - SANCO s.r.o.IČO 27685934
- GYNEX plus s.r.o.IČO 27744736
- AGEL Středomoravská nemocniční a.s.IČO 27797660
- Zubní Vodní s.r.o.IČO 24660663
- Oční ordinace Duhovka s.r.o.IČO 23941341
- RS stomcare s.r.o.IČO 19692811
- PRAKTIKPV s.r.o.IČO 19683049
Další prověřené firmy
- Tapmates s.r.o.IČO 24672165
- AB Energy s.r.o.IČO 24672220
- JIA RONG s.r.o.IČO 24672238
- BAJARAM s.r.o.IČO 24672301
- GLOBAL RECYCLING a.s.IČO 24672394
- Euroresident s.r.o.IČO 24672416
- SRT Group s.r.o.IČO 24672483
- EAS, a.s.IČO 24672505