Hendrych Invest s.r.o.

IČO 29204194 · Vavřinecká 1052/18, Komín, 62400 Brno

Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Hendrych Invest s.r.o.

Hendrych Invest s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29204194, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2010. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Vavřinecká 1052/18, Komín, 62400 Brno, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je PAVEL HENDRYCH. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ29204194.

Prověření firmy Hendrych Invest s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Hendrych Invest s.r.o.

Jaké má firma Hendrych Invest s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Hendrych Invest s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Hendrych Invest s.r.o. v insolvenci?
Hendrych Invest s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma Hendrych Invest s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Hendrych Invest s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma Hendrych Invest s.r.o. působí?
Hendrych Invest s.r.o. působí na trhu 16 let.
Zveřejnila firma Hendrych Invest s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Hendrych Invest s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy