Hildegard Braukmann cz, s.r.o.
IČO 28924657 · Palackého 453, 25229 Dobřichovice
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 20/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy17 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2024 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Středočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Hildegard Braukmann cz, s.r.o.
Hildegard Braukmann cz, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28924657, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2009. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Palackého 453, 25229 Dobřichovice. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je MARTINA JANOUŠOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ28924657.
Prověření firmy Hildegard Braukmann cz, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Hildegard Braukmann cz, s.r.o.
- Jaké má firma Hildegard Braukmann cz, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Hildegard Braukmann cz, s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Hildegard Braukmann cz, s.r.o. v insolvenci?
- Hildegard Braukmann cz, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Hildegard Braukmann cz, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Hildegard Braukmann cz, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Hildegard Braukmann cz, s.r.o. působí?
- Hildegard Braukmann cz, s.r.o. působí na trhu 17 let.
- Zveřejnila firma Hildegard Braukmann cz, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Hildegard Braukmann cz, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Podobné firmy v okolí
- FOTOPAST.CZ s.r.o.IČO 29128749
- Centrum komplexní péče Dobřichovice plus s.r.o.IČO 29128978
- HALENKA spol. s r.o.IČO 44684452
- SYMOS s.r.o.IČO 47535725
- EM Consulting CZ s.r.o.IČO 28684796
- NETYS Praha, s.r.o.IČO 27957926
- NATUR - BASIS s.r.o.IČO 27380831
- MEAS Prog. s.r.o.IČO 26728613
Další prověřené firmy
- Aplicus s.r.o.IČO 28924487
- Pivovar Schwarzbach s.r.o.IČO 28924525
- BRIGADCER.STAVI s.r.o.IČO 28924533
- L Train Films s.r.o.IČO 28924649
- VOKR- LUGR- 2084 s.r.o.IČO 28924690
- Anspiro s.r.o.IČO 28924738
- KRISKO group s.r.o.IČO 28924932
- HelpUs s.r.o.IČO 28924941