Hippica gymnasia s.r.o.
IČO 29032725 · Křížkovského 2732/1, Žižkov, 13000 Praha 3
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy16 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Kultura, zábava a rekreace
Souvislosti
- V oboru kultura, zábava a rekreace máme prověřeno 4 038 firem, průměrné skóre oboru je 65 a 111 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Hippica gymnasia s.r.o.
Hippica gymnasia s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29032725, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2010. Podle převažující činnosti spadá do oboru kultura, zábava a rekreace. Sídlo má na adrese Křížkovského 2732/1, Žižkov, 13000 Praha 3, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je Lenka Rychlíková.
Prověření firmy Hippica gymnasia s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Hippica gymnasia s.r.o.
- Jaké má firma Hippica gymnasia s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Hippica gymnasia s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Hippica gymnasia s.r.o. v insolvenci?
- Hippica gymnasia s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Hippica gymnasia s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Hippica gymnasia s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Hippica gymnasia s.r.o. působí?
- Hippica gymnasia s.r.o. působí na trhu 16 let.
- Zveřejnila firma Hippica gymnasia s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Hippica gymnasia s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- HANIL s.r.o.IČO 26464713
Podobné firmy v okolí
- Wisemusic s.r.o.IČO 29035970
- Prague sports s.r.o.IČO 29049211
- Armago tech, s.r.o.IČO 29050243
- PROGOA, s.r.o.IČO 29053528
- HOT CITY YOGA s.r.o.IČO 29030951
- HeatForFit s.r.o.IČO 29029384
- 8Heads Productions s.r.o.IČO 29025346
- Retrostav stavební s.r.o.IČO 29020174
Další prověřené firmy
- dfg. FASHION s.r.o.IČO 29032547
- GYMKONTAKT s.r.o.IČO 29032636
- Doorman s.r.o.IČO 29032644
- ADWAY s.r.o.IČO 29032679
- TESSUN, s.r.o.IČO 29032733
- SXY Invest s.r.o.IČO 29032741
- Quantum reality, spol. s r.o.IČO 29032792
- KOZLER s.r.o.IČO 29032831