Holešovický Trojúhelník a.s.

IČO 27698327 · Veletržní 1623/24, Holešovice, 17000 Praha 7

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 25/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Holešovický Trojúhelník a.s.

Holešovický Trojúhelník a.s. je akciová společnost s IČO 27698327, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2006. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Veletržní 1623/24, Holešovice, 17000 Praha 7, kde je zapsáno i dalších 15 firem. Základní kapitál činí 2 188 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou JONATHAN ADRIAN JACKSON, JAN DITZ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ27698327.

Prověření firmy Holešovický Trojúhelník a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Holešovický Trojúhelník a.s.

Jaké má firma Holešovický Trojúhelník a.s. hodnocení rizikovosti?
Holešovický Trojúhelník a.s. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Holešovický Trojúhelník a.s. v insolvenci?
Holešovický Trojúhelník a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma Holešovický Trojúhelník a.s. spolehlivý plátce DPH?
Holešovický Trojúhelník a.s. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma Holešovický Trojúhelník a.s. působí?
Holešovický Trojúhelník a.s. působí na trhu 20 let.
Zveřejnila firma Holešovický Trojúhelník a.s. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Holešovický Trojúhelník a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy