HORNÍ LÁNY s.r.o.

IČO 02180146 · Riegrova 926/29, 69701 Kyjov

Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 65/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy HORNÍ LÁNY s.r.o.

HORNÍ LÁNY s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 02180146, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2014. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Riegrova 926/29, 69701 Kyjov, kde jsou zapsány i další 4 firmy. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ HORÁK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ02180146.

Prověření firmy HORNÍ LÁNY s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě HORNÍ LÁNY s.r.o.

Jaké má firma HORNÍ LÁNY s.r.o. hodnocení rizikovosti?
HORNÍ LÁNY s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma HORNÍ LÁNY s.r.o. v insolvenci?
HORNÍ LÁNY s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
Je firma HORNÍ LÁNY s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
HORNÍ LÁNY s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 9. 2026.
Jak dlouho firma HORNÍ LÁNY s.r.o. působí?
HORNÍ LÁNY s.r.o. působí na trhu 12 let.
Zveřejnila firma HORNÍ LÁNY s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy HORNÍ LÁNY s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy