HP LAK SERVIS s.r.o.

IČO 02257483 · Střádalů 638/59, Kunčičky, 71800 Ostrava

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 9. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy HP LAK SERVIS s.r.o.

HP LAK SERVIS s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 02257483, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2014. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Střádalů 638/59, Kunčičky, 71800 Ostrava, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je ONDŘEJ HRABICA.

Prověření firmy HP LAK SERVIS s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě HP LAK SERVIS s.r.o.

Jaké má firma HP LAK SERVIS s.r.o. hodnocení rizikovosti?
HP LAK SERVIS s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma HP LAK SERVIS s.r.o. v insolvenci?
HP LAK SERVIS s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 9. 9. 2026.
Je firma HP LAK SERVIS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
HP LAK SERVIS s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 9. 9. 2026.
Jak dlouho firma HP LAK SERVIS s.r.o. působí?
HP LAK SERVIS s.r.o. působí na trhu 12 let.
Zveřejnila firma HP LAK SERVIS s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy HP LAK SERVIS s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy