Hradecké služby a.s.

IČO 25962973 · Bratří Štefanů 990, Slezské Předměstí, 50003 Hradec Králové

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Hradecké služby a.s.

Hradecké služby a.s. je akciová společnost s IČO 25962973, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2002. Podle převažující činnosti spadá do oboru vodárenství a odpady. Sídlo má na adrese Bratří Štefanů 990, Slezské Předměstí, 50003 Hradec Králové. Základní kapitál činí 2 000 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou MARTIN HANOUSEK, JAN ZEMAN, JIŘÍ TICHÁČEK a další. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ25962973.

Prověření firmy Hradecké služby a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Hradecké služby a.s.

Jaké má firma Hradecké služby a.s. hodnocení rizikovosti?
Hradecké služby a.s. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Hradecké služby a.s. v insolvenci?
Hradecké služby a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma Hradecké služby a.s. spolehlivý plátce DPH?
Hradecké služby a.s. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma Hradecké služby a.s. působí?
Hradecké služby a.s. působí na trhu 24 let.
Zveřejnila firma Hradecké služby a.s. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Hradecké služby a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy