IL GRANDE PAOLO s.r.o.
IČO 05636744 · Na Humnech 1137/7, Ruzyně, 16100 Praha 6
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy9 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2024 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy IL GRANDE PAOLO s.r.o.
IL GRANDE PAOLO s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05636744, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2017. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Na Humnech 1137/7, Ruzyně, 16100 Praha 6, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PAVEL NEDVĚD, IVAN BUREŠ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ05636744.
Prověření firmy IL GRANDE PAOLO s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě IL GRANDE PAOLO s.r.o.
- Jaké má firma IL GRANDE PAOLO s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- IL GRANDE PAOLO s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma IL GRANDE PAOLO s.r.o. v insolvenci?
- IL GRANDE PAOLO s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma IL GRANDE PAOLO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- IL GRANDE PAOLO s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma IL GRANDE PAOLO s.r.o. působí?
- IL GRANDE PAOLO s.r.o. působí na trhu 9 let.
- Zveřejnila firma IL GRANDE PAOLO s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy IL GRANDE PAOLO s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- INVESTKARIOS spol. s r.o.IČO 28473612
Podobné firmy v okolí
- Marsik shop s.r.o.IČO 05636914
- TMS Legal advokátní kancelář s.r.o.IČO 05637066
- REX.LAW advokátní kancelář s.r.o.IČO 05637112
- Služby SV s.r.o.IČO 05637309
- DH Optimal s.r.o.IČO 05636647
- HOF-APOTHEKE CZ s.r.o.IČO 05636582
- LIZZOART s.r.o.IČO 05636272
- Jončij invest s.r.o.IČO 05635659
Další prověřené firmy
- HOF-APOTHEKE CZ s.r.o.IČO 05636582
- DH Optimal s.r.o.IČO 05636647
- ViTo Group s.r.o.IČO 05636710
- Eduard Rybka s.r.o.IČO 05636728
- INMAKO s.r.o.IČO 05636795
- TENZA Energo, s.r.o.IČO 05636817
- Domy a byty s.r.o.IČO 05636841
- JBAB servis s.r.o.IČO 05636884