INNO International s.r.o.
IČO 24215112 · Panská 1480/10, Nové Město, 11000 Praha 1
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy14 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Administrativní a podpůrné činnosti
Souvislosti
- V oboru administrativní a podpůrné činnosti máme prověřeno 12 714 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 506 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 4 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy INNO International s.r.o.
INNO International s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 24215112, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2012. Podle převažující činnosti spadá do oboru administrativní a podpůrné činnosti. Sídlo má na adrese Panská 1480/10, Nové Město, 11000 Praha 1, kde jsou zapsány i další 3 firmy. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JAROSLAV KLEČKA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ24215112.
Prověření firmy INNO International s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě INNO International s.r.o.
- Jaké má firma INNO International s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- INNO International s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma INNO International s.r.o. v insolvenci?
- INNO International s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma INNO International s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- INNO International s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma INNO International s.r.o. působí?
- INNO International s.r.o. působí na trhu 14 let.
- Zveřejnila firma INNO International s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy INNO International s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- DRAGONES AGENCY s.r.o.IČO 04640799
- Rezidence Svatý Linhart, s.r.o.IČO 21406294
- Bydlení za vodou s.r.o.IČO 23365307
Podobné firmy v okolí
- Success Brokers s.r.o.IČO 24216372
- Finance Expert s.r.o.IČO 24216381
- SOCHO hats s.r.o.IČO 24220965
- CK Experitour s.r.o.IČO 24221414
- TOST TRUCK IL s.r.o.IČO 24213756
- FACILITY SERVIS a.s.IČO 24212270
- ReDi Defense s.r.o.IČO 24212245
- INDUS PRAHA, spol. s r.o.IČO 24210668
Další prověřené firmy
- Altosta s.r.o.IČO 24215040
- P&P Translogs s.r.o.IČO 24215074
- LINDINEX s.r.o.IČO 24215082
- Alfons Group s.r.o.IČO 24215104
- NACONI s.r.o.IČO 24215121
- Keegan s.r.o.IČO 24215155
- RSP-MaR s.r.o.IČO 24215201
- Kalwinmax a.s.IČO 24215236