INPRELOG, spol. s r.o.
IČO 25172239 · Čechova 727, České Budějovice 6, 37001 České Budějovice
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
- Vlastní kapitál-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy28 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Jihočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy INPRELOG, spol. s r.o.
INPRELOG, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25172239, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1998. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Čechova 727, České Budějovice 6, 37001 České Budějovice, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou JOSEF VÁVRA, JAKUB MAŠEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ25172239.
Prověření firmy INPRELOG, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě INPRELOG, spol. s r.o.
- Jaké má firma INPRELOG, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- INPRELOG, spol. s r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma INPRELOG, spol. s r.o. v insolvenci?
- INPRELOG, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma INPRELOG, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- INPRELOG, spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma INPRELOG, spol. s r.o. působí?
- INPRELOG, spol. s r.o. působí na trhu 28 let.
- Zveřejnila firma INPRELOG, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy INPRELOG, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- TRAVAL, s.r.o.IČO 26085518
- BLAHOPROJEKT, s.r.o.IČO 02451379
Podobné firmy v okolí
- EDUO, spol. s r.o.IČO 25172565
- Studio D - akustika s.r.o.IČO 25174240
- CB FLORIAN s.r.o.IČO 25175947
- SPRÁVA DANÍ s.r.o.IČO 25176447
- VTR - konstrukční kancelář s.r.o.IČO 25172107
- Česká stavební a.s.IČO 25171259
- SENTR s.r.o.IČO 25171135
- GEMMA PRO ING s.r.o.IČO 25168843
Další prověřené firmy
- Club 111 s.r.o.IČO 25172174
- MAUZ - výroba s.r.o.IČO 25172191
- MILOSLAV VLK s.r.o.IČO 25172204
- V+J OBUV, s.r.o.IČO 25172221
- Krumlovský mlýn a.s.IČO 25172247
- SOMPO, a.s.IČO 25172263
- The ONE spol. s r.o.IČO 25172310
- Vodní hospodářství, spol. s r.o.IČO 25172379