INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o.
IČO 28942094 · Dunická 3142/2, Záběhlice, 14100 Praha 4
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy17 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 6 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o.
INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28942094, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2009. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Dunická 3142/2, Záběhlice, 14100 Praha 4, kde je zapsáno i dalších 5 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je DAVID BOROVIČKA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ28942094.
Prověření firmy INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o.
- Jaké má firma INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. v insolvenci?
- INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. působí?
- INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. působí na trhu 17 let.
- Zveřejnila firma INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy INSTALATÉRSKÉ POTŘEBY Borovička s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- EHZ Czech, s.r.o.IČO 06609821
- HERECKÉ WORKSHOPY KALEGRO s.r.o.IČO 07928696
- Filencio s.r.o.IČO 17709768
- RentalDP s.r.o.IČO 17709881
- RentalsDSP s.r.o.IČO 17737842
Podobné firmy v okolí
- PILLION Praha s.r.o.IČO 28942493
- Sabina Escape s.r.o.IČO 28943147
- t-italy s.r.o.IČO 28943619
- AZIEL COMPANY GOLD s.r.o.IČO 28943660
- WYVERN CZ a.s.IČO 28941942
- Bennet Oil Depot s.r.o.IČO 28941551
- Studio Suprem s.r.o.IČO 28941217
- Hopestar s.r.o.IČO 28941187
Další prověřené firmy
- Backslash s.r.o.IČO 28941985
- SCOUT BOY s.r.o.IČO 28942001
- Optimics s.r.o.IČO 28942019
- Worldwide Clinical Trials Czech Republic, s.r.o.IČO 28942078
- ECO trend Research centre s.r.o.IČO 28942337
- Stantum s.r.o.IČO 28942370
- BEPA CZ, spol. s r.o.IČO 28942442
- ROVE s.r.o.IČO 28942451