IVYSO spol. s r.o.
IČO 41539567 · Na Brněnce 1601/44, 66491 Ivančice
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy35 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2023 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy IVYSO spol. s r.o.
IVYSO spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 41539567, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1991. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Na Brněnce 1601/44, 66491 Ivančice. Základní kapitál činí 10 070 000 Kč. Jednatelem je JOSIP KULAŠ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ41539567.
Prověření firmy IVYSO spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě IVYSO spol. s r.o.
- Jaké má firma IVYSO spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- IVYSO spol. s r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma IVYSO spol. s r.o. v insolvenci?
- IVYSO spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma IVYSO spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- IVYSO spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma IVYSO spol. s r.o. působí?
- IVYSO spol. s r.o. působí na trhu 35 let.
- Zveřejnila firma IVYSO spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy IVYSO spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- K + K ELEKTROTECHNIK spol. s r.o.IČO 45476144
- Tomcat-G Solutions CZ s.r.o.IČO 46903321
- WENZEL, spol. s r.o.IČO 46966315
- D & S Brno, s.r.o.IČO 46981896
- Avelopa s.r.o.IČO 29375436
- METAL ACTIVITY s.r.o.IČO 29372585
- Hobby Roof CZ s.r.o.IČO 29287863
- JIMAKOV s.r.o.IČO 29273111
Další prověřené firmy
- TERM, spol. s r. o.IČO 41539460
- MOLIERE, s.r.o.IČO 41539478
- ELSTAV O.S., s.r.o.IČO 41539486
- JAVOR spol. s r.o.IČO 41539516
- UNI-EKOSPOL, s.r.o.IČO 41539621
- JESI spol. s r.o.IČO 41539770
- Lesní družstvo JinačoviceIČO 41539826
- NK Therm protect s.r.o.IČO 41600096