Jak na reklamu a sítě s.r.o.
IČO 22005757 · Na náspu 306/2, Hradčany, 11800 Praha 1
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy2 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Vzdělávání
Souvislosti
- V oboru vzdělávání máme prověřeno 4 627 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 110 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Jak na reklamu a sítě s.r.o.
Jak na reklamu a sítě s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 22005757, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru vzdělávání. Sídlo má na adrese Na náspu 306/2, Hradčany, 11800 Praha 1. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Jednatelem je KAROLÍNA KACHYŇOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ22005757.
Prověření firmy Jak na reklamu a sítě s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Jak na reklamu a sítě s.r.o.
- Jaké má firma Jak na reklamu a sítě s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Jak na reklamu a sítě s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Jak na reklamu a sítě s.r.o. v insolvenci?
- Jak na reklamu a sítě s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Jak na reklamu a sítě s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Jak na reklamu a sítě s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Jak na reklamu a sítě s.r.o. působí?
- Jak na reklamu a sítě s.r.o. působí na trhu 2 let.
- Zveřejnila firma Jak na reklamu a sítě s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Jak na reklamu a sítě s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Ekinex CZ-SK, s.r.o.IČO 22010483
- Delaware Business Academy s.r.o.IČO 22015990
- ROBOKIDS Group s.r.o.IČO 22017089
- Institut celoživotního vzdělávání a strategického rozvoje s.r.o.IČO 22017453
- Avlante Group s.r.o.IČO 21994757
- Týden inovací s.r.o.IČO 21982601
- Provocator.ai s.r.o.IČO 21971889
- STEINKRALL, s.r.o.IČO 21970360
Další prověřené firmy
- CGP s.r.o.IČO 22005285
- Bold & Bright s.r.o.IČO 22005498
- EXKONSTRUKCE s.r.o.IČO 22005510
- Loving Group s.r.o.IČO 22005528
- Zaox Construction Machinery a.s.IČO 22006133
- V.S. TRUST a.s.IČO 22006206
- Accuratus personal s.r.o.IČO 22006303
- SR 24, s.r.o.IČO 22006532