JFD sesazovna Soběslav s.r.o.
IČO 24698776 · Průmyslová 443, Chrudim IV, 53701 Chrudim
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 40/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy16 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2024 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Pardubický kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy JFD sesazovna Soběslav s.r.o.
JFD sesazovna Soběslav s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 24698776, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2010. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Průmyslová 443, Chrudim IV, 53701 Chrudim, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JAN FICEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ24698776.
Prověření firmy JFD sesazovna Soběslav s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě JFD sesazovna Soběslav s.r.o.
- Jaké má firma JFD sesazovna Soběslav s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- JFD sesazovna Soběslav s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma JFD sesazovna Soběslav s.r.o. v insolvenci?
- JFD sesazovna Soběslav s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma JFD sesazovna Soběslav s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- JFD sesazovna Soběslav s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma JFD sesazovna Soběslav s.r.o. působí?
- JFD sesazovna Soběslav s.r.o. působí na trhu 16 let.
- Zveřejnila firma JFD sesazovna Soběslav s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy JFD sesazovna Soběslav s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Firmy na stejné adrese
- Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o.IČO 27482693
Podobné firmy v okolí
- LV KOVO s.r.o.IČO 25254545
- H+K tisk, s.r.o.IČO 25287206
- MD Energo, spol. s r.o.IČO 25504975
- AGROAIR, spol. s r.o.IČO 25525611
- BELLPA s.r.o.IČO 24261378
- ROZIA s.r.o.IČO 23859652
- PetroTank Moravia a.s.IČO 23000805
- Fepostav s.r.o.IČO 22523341
Další prověřené firmy
- HD Reality, s.r.o.IČO 24698598
- KOVAČ invest s.r.o.IČO 24698610
- INNOVIA s.r.o.IČO 24698636
- CIRD s.r.o.IČO 24698679
- Happy stavební skupina s.r.o.IČO 24698881
- Caltheo tepelná čerpadla s.r.o.IČO 24698938
- Hyport CZ s.r.o.IČO 24699039
- WHITE DECOR s.r.o.IČO 24699047