JUSTELIN ANEMAX s.r.o.
IČO 11736992 · Dr. E. Beneše 1148/14, 78701 Šumperk
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy5 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ubytování, stravování a pohostinství
Souvislosti
- V oboru ubytování, stravování a pohostinství máme prověřeno 20 406 firem, průměrné skóre oboru je 61 a 742 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Olomoucký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy JUSTELIN ANEMAX s.r.o.
JUSTELIN ANEMAX s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 11736992, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2021. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Dr. E. Beneše 1148/14, 78701 Šumperk. Základní kapitál činí 2 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PETRA JURKOVÁ, MICHAELA BÖSEROVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ11736992.
Prověření firmy JUSTELIN ANEMAX s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě JUSTELIN ANEMAX s.r.o.
- Jaké má firma JUSTELIN ANEMAX s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- JUSTELIN ANEMAX s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma JUSTELIN ANEMAX s.r.o. v insolvenci?
- JUSTELIN ANEMAX s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma JUSTELIN ANEMAX s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- JUSTELIN ANEMAX s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma JUSTELIN ANEMAX s.r.o. působí?
- JUSTELIN ANEMAX s.r.o. působí na trhu 5 let.
- Zveřejnila firma JUSTELIN ANEMAX s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy JUSTELIN ANEMAX s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Žilnatí Raptoři s.r.o.IČO 11751169
- PRUMRENT HOUSING s.r.o.IČO 14305968
- Montana company limited s.r.o.IČO 17334535
- SAVING LIVING s.r.o.IČO 17359996
- Cakir's s.r.o.IČO 10812458
- JoluYes s.r.o.IČO 09896210
- Gourmet Grill 76, s.r.o.IČO 09885382
- Rozvoz H&H Šumperk s.r.o.IČO 09528865
Další prověřené firmy
- GR Rybnická, s.r.o.IČO 11736551
- P4U Invest, a.s.IČO 11736593
- Medlog Czech Republic s.r.o.IČO 11736712
- S.I. Stavby spol. s.r.o.IČO 11736941
- Pallas Athena Group Credit, s.r.o.IČO 11737000
- UNIVERZÁLNÍ NÁŘADÍ.CZ s.r.o.IČO 11737018
- Lexastar trading s.r.o.IČO 11737042
- Stride Innovation Ventures s.r.o.IČO 11737077