KABEL servis Praha, spol. s r.o.
IČO 25625217 · U pramene 433/6, Újezd u Průhonic, 14900 Praha 4
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
- Zadluženost-5 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy28 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Informační a komunikační činnosti
Souvislosti
- V oboru informační a komunikační činnosti máme prověřeno 15 669 firem, průměrné skóre oboru je 72 a 515 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy KABEL servis Praha, spol. s r.o.
KABEL servis Praha, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25625217, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1998. Podle převažující činnosti spadá do oboru informační a komunikační činnosti. Sídlo má na adrese U pramene 433/6, Újezd u Průhonic, 14900 Praha 4, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ MACHÁŇ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ25625217.
Prověření firmy KABEL servis Praha, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě KABEL servis Praha, spol. s r.o.
- Jaké má firma KABEL servis Praha, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- KABEL servis Praha, spol. s r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma KABEL servis Praha, spol. s r.o. v insolvenci?
- KABEL servis Praha, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma KABEL servis Praha, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- KABEL servis Praha, spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma KABEL servis Praha, spol. s r.o. působí?
- KABEL servis Praha, spol. s r.o. působí na trhu 28 let.
- Zveřejnila firma KABEL servis Praha, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy KABEL servis Praha, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- KABEL servis, s.r.o.IČO 63990393
Podobné firmy v okolí
- SPOJING s.r.o.IČO 25626957
- HTK Pro s.r.o.IČO 25627104
- SO WHAT MEDIA s.r.o.IČO 25627155
- DWC s.r.o.IČO 25628551
- G7 production s.r.o.IČO 25623621
- Aegis s.r.o.IČO 25621564
- Soft Pillow Productions, s.r.o.IČO 25621173
- Barrandov Služby s.r.o.IČO 25621025
Další prověřené firmy
- ČESKÉ SKLENÍKY s.r.o.IČO 25625152
- RENTIA S.A.M., spol. s r.o.IČO 25625187
- NUTRADIT, spol. s r.o.IČO 25625195
- LX, s.r.o.IČO 25625209
- Censetra s.r.o.IČO 25625241
- Ilium House s.r.o.IČO 25625268
- AGENTURA GEMINI s.r.o.IČO 25625373
- FANS, a.s.IČO 25625381