KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o.
IČO 25297775 · Presy 853, 53821 Slatiňany
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 80/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy27 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Stavebnictví
Souvislosti
- V oboru stavebnictví máme prověřeno 33 937 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 157 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Pardubický kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o.
KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25297775, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1999. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Presy 853, 53821 Slatiňany, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je PETRA BREBEROVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ25297775.
Prověření firmy KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o.
- Jaké má firma KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. v insolvenci?
- KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. působí?
- KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. působí na trhu 27 let.
- Zveřejnila firma KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy KACHLOVÁ KAMNA P&P s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- AZ OPTIMAL s.r.o.IČO 27510468
Podobné firmy v okolí
- PRODETAIL s.r.o.IČO 28777620
- Truhlářství SPALTO s.r.o.IČO 28831195
- MERIT spol. s r. o.IČO 46509135
- Stavební huť Slatiňany, spol. s r. o.IČO 00655261
- TRITON SPORT s.r.o.IČO 25294598
- Pavlistav CZ s.r.o.IČO 09505563
- STAVBY REKO s.r.o.IČO 08522332
- PODLAHY PLOTZ s.r.o.IČO 06899722
Další prověřené firmy
- MOTOCENTRUM B & B, s.r.o.IČO 25297660
- Athra s.r.o.IČO 25297708
- MMC Pardubice s.r.o.IČO 25297716
- EspoMed Sk s.r.o.IČO 25297732
- ATLAN CZ a.s.IČO 25297821
- ANEXE s.r.o.IČO 25297848
- Truhlářství ZIMA s.r.o.IČO 25297856
- MADOS MT s.r.o.IČO 25297899