KADU Lach-Ner Trading s.r.o.
IČO 17869714 · tř. Tomáše Bati 1655, 76502 Otrokovice
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy3 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2024 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Zlínský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy KADU Lach-Ner Trading s.r.o.
KADU Lach-Ner Trading s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 17869714, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2023. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese tř. Tomáše Bati 1655, 76502 Otrokovice. Základní kapitál činí 1 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou LUBOMÍR KLÍMEK, JIŘÍ ŠESTÁK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ17869714.
Prověření firmy KADU Lach-Ner Trading s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě KADU Lach-Ner Trading s.r.o.
- Jaké má firma KADU Lach-Ner Trading s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- KADU Lach-Ner Trading s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma KADU Lach-Ner Trading s.r.o. v insolvenci?
- KADU Lach-Ner Trading s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma KADU Lach-Ner Trading s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- KADU Lach-Ner Trading s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma KADU Lach-Ner Trading s.r.o. působí?
- KADU Lach-Ner Trading s.r.o. působí na trhu 3 let.
- Zveřejnila firma KADU Lach-Ner Trading s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy KADU Lach-Ner Trading s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- KCK Cyklosport-Mode s.r.o.IČO 18559751
- Lexterra group s.r.o.IČO 24238104
- HB INTERIER, s.r.o.IČO 25302116
- BITNEON s.r.o.IČO 25307240
- SG JET s.r.o.IČO 17243696
- Resacs s.r.o.IČO 09306480
- LEVIER HOME s.r.o.IČO 07301928
- VD Investment s.r.o.IČO 06916813
Další prověřené firmy
- AQUA realty s.r.o.IČO 17869480
- Acrydiss Group s.r.o.IČO 17869561
- MN Design s.r.o.IČO 17869650
- T.R.O. Praha s.r.o.IČO 17869684
- BW Corp. s.r.o.IČO 17869919
- IVayVista s.r.o.IČO 17869951
- Verolet s.r.o.IČO 17870011
- Rapid Built s.r.o.IČO 17870071