KaMa shop s.r.o.
IČO 07920229 · Gagarinova 1649, 27401 Slaný
Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 60/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zveřejněná účetní závěrka-40 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2021
- Stáří firmy7 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2021 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Středočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy KaMa shop s.r.o.
KaMa shop s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 07920229, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2019. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Gagarinova 1649, 27401 Slaný, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je MARTIN KONEČNÝ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ07920229.
Prověření firmy KaMa shop s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě KaMa shop s.r.o.
- Jaké má firma KaMa shop s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- KaMa shop s.r.o. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma KaMa shop s.r.o. v insolvenci?
- KaMa shop s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma KaMa shop s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- KaMa shop s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma KaMa shop s.r.o. působí?
- KaMa shop s.r.o. působí na trhu 7 let.
- Zveřejnila firma KaMa shop s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy KaMa shop s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2021.
Firmy na stejné adrese
- KM Corporation s.r.o.IČO 04365496
Podobné firmy v okolí
- Hello reality s.r.o.IČO 08051143
- Los Muertos s.r.o.IČO 08777004
- marmayaki s.r.o.IČO 09057480
- SALTY corp. s.r.o.IČO 10745441
- VELVEX PLUS s.r.o.IČO 06434037
- HR & HR Slaný s.r.o.IČO 04395158
- MK žaluzie Pro s.r.o.IČO 04045637
- JMS consulting s.r.o.IČO 03691390
Další prověřené firmy
- Knight rider service s.r.o.IČO 07920059
- LOGISTIK SERVIS MLM s.r.o.IČO 07920067
- Giacom Development s.r.o.IČO 07920091
- Delmonte Holding a.s.IČO 07920202
- Wrike Czech, s.r.o.IČO 07920253
- BLEŠÁK VLATO, s.r.o.IČO 07920326
- 3vk s.r.o.IČO 07920393
- ABC KOVO s.r.o.IČO 07920407