KAMILA KW Beauty s.r.o.

IČO 23632313 · Kopečná 2/21, Staré Brno, 60200 Brno

Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 65/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy KAMILA KW Beauty s.r.o.

KAMILA KW Beauty s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 23632313, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2025. Podle převažující činnosti spadá do oboru ostatní činnosti. Sídlo má na adrese Kopečná 2/21, Staré Brno, 60200 Brno, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je KAMILA WALTEROVÁ. DIČ firmy je CZ23632313.

Prověření firmy KAMILA KW Beauty s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě KAMILA KW Beauty s.r.o.

Jaké má firma KAMILA KW Beauty s.r.o. hodnocení rizikovosti?
KAMILA KW Beauty s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma KAMILA KW Beauty s.r.o. v insolvenci?
KAMILA KW Beauty s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma KAMILA KW Beauty s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
KAMILA KW Beauty s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma KAMILA KW Beauty s.r.o. působí?
KAMILA KW Beauty s.r.o. působí na trhu 1 let.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy