Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o.
IČO 14205611 · Václavská 125, 38411 Netolice
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 31. 8. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ubytování, stravování a pohostinství
Souvislosti
- V oboru ubytování, stravování a pohostinství máme prověřeno 20 406 firem, průměrné skóre oboru je 61 a 742 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Jihočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o.
Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 14205611, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Václavská 125, 38411 Netolice. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou KVĚTA CHMELANOVÁ, JAROSLAVA HLOUŠKOVÁ.
Prověření firmy Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o.
- Jaké má firma Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. v insolvenci?
- Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 31. 8. 2026.
- Je firma Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 31. 8. 2026.
- Jak dlouho firma Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. působí?
- Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Kavárna a cukrárna Rozárka s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- CAMPANÁRIO company, s.r.o.IČO 14207273
- Rewestgeo s.r.o.IČO 14208326
- Hutla s.r.o.IČO 14209772
- Desi Káva s.r.o.IČO 14213851
- Růžová Kavárna s.r.o.IČO 14213885
- Barahi s.r.o.IČO 14215489
- GMIO group gastro s.r.o.IČO 14216221
- Ubytovna Beseda s.r.o.IČO 14216965
Další prověřené firmy
- SupplyDo s.r.o.IČO 14205360
- JK Family Finances s.r.o.IČO 14205424
- Verasity s.r.o.IČO 14205459
- JNCG Credit a.s.IČO 14205483
- PEROLI alfa s.r.o.IČO 14205653
- Aurum Class s.r.o.IČO 14205823
- tech-IT-advisors s.r.o.IČO 14205866
- GG YPSILON s.r.o.IČO 14206021