Kim Company s.r.o.
IČO 25204149 · Benešova 202, 34901 Stříbro
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy29 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2024 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Kim Company s.r.o.
Kim Company s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25204149, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1997. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Benešova 202, 34901 Stříbro. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je THI KIM UYEN TRAN.
Prověření firmy Kim Company s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Kim Company s.r.o.
- Jaké má firma Kim Company s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Kim Company s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Kim Company s.r.o. v insolvenci?
- Kim Company s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Kim Company s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Kim Company s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Kim Company s.r.o. působí?
- Kim Company s.r.o. působí na trhu 29 let.
- Zveřejnila firma Kim Company s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Kim Company s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Podobné firmy v okolí
- SoftAg STŘÍBRO s.r.o.IČO 25211455
- DUMA-JM s.r.o.IČO 25215779
- VIApros s.r.o.IČO 25246771
- INUTEC s.r.o.IČO 26316714
- LaMartina s.r.o.IČO 24814849
- SERPAL s.r.o.IČO 24681237
- MIX PALET s.r.o.IČO 19604050
- Duong Anh s.r.o.IČO 17117569
Další prověřené firmy
- MEDI - Santé, s.r.o.IČO 25203983
- EKOS Plzeň s.r.o.IČO 25204033
- Gruber Truck s.r.o.IČO 25204076
- A.W.F. Projekt s.r.o.IČO 25204114
- KREDOGROUP, s.r.o.IČO 25204238
- ATEGA s.r.o.IČO 25204246
- QUADRILLE spol. s r.o.IČO 25204254
- První účetní a likvidátorské družstvoIČO 25204271