Klinická psychologie Salvia s.r.o.
IČO 01697757 · Golfová 910/10, Hostivař, 10200 Praha 10
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 17. 10. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy13 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zdravotní a sociální péče
Souvislosti
- V oboru zdravotní a sociální péče máme prověřeno 8 454 firem, průměrné skóre oboru je 83 a 109 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Klinická psychologie Salvia s.r.o.
Klinická psychologie Salvia s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 01697757, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2013. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese Golfová 910/10, Hostivař, 10200 Praha 10, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PETRA VONDRÁČKOVÁ, JAN NOVOTNÝ.
Prověření firmy Klinická psychologie Salvia s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Klinická psychologie Salvia s.r.o.
- Jaké má firma Klinická psychologie Salvia s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Klinická psychologie Salvia s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Klinická psychologie Salvia s.r.o. v insolvenci?
- Klinická psychologie Salvia s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 17. 10. 2026.
- Je firma Klinická psychologie Salvia s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Klinická psychologie Salvia s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 17. 10. 2026.
- Jak dlouho firma Klinická psychologie Salvia s.r.o. působí?
- Klinická psychologie Salvia s.r.o. působí na trhu 13 let.
- Zveřejnila firma Klinická psychologie Salvia s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Klinická psychologie Salvia s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- SBEKO s.r.o.IČO 28909381
- Cardiogemma s.r.o.IČO 29141079
Podobné firmy v okolí
- OCJM Medixal s.r.o.IČO 01699547
- PediaCare Praha s.r.o.IČO 01701886
- Ordinace Petřiny s.r.o.IČO 01704176
- Oční ordinace Háje s.r.o.IČO 01708121
- AvicennaBarandov s.r.o.IČO 01690981
- PragMed s.r.o.IČO 01689410
- 1. KORONERSKÁ s.r.o.IČO 01681486
- Psychologie Blanická s.r.o.IČO 01670654
Další prověřené firmy
- PakoSvit s.r.o.IČO 01697587
- OFTEX oční centrum Svitavy, s.r.o.IČO 01697617
- GEESOFT.NET, s.r.o.IČO 01697650
- Modrá energie s.r.o.IČO 01697668
- Skillminers s.r.o.IČO 01697901
- X-FAST company s.r.o.IČO 01698052
- mila-hruby s.r.o.IČO 01698125
- Starlink Media s.r.o.IČO 01698371