Komplexní terapie s.r.o.

IČO 27305589 · Martina Rakovského 2320, 44001 Louny

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Komplexní terapie s.r.o.

Komplexní terapie s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27305589, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2007. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese Martina Rakovského 2320, 44001 Louny. Základní kapitál činí 600 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou STANISLAV SLAVÍK, KATEŘINA SLAVÍKOVÁ.

Prověření firmy Komplexní terapie s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Komplexní terapie s.r.o.

Jaké má firma Komplexní terapie s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Komplexní terapie s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Komplexní terapie s.r.o. v insolvenci?
Komplexní terapie s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
Je firma Komplexní terapie s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Komplexní terapie s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 5. 9. 2026.
Jak dlouho firma Komplexní terapie s.r.o. působí?
Komplexní terapie s.r.o. působí na trhu 19 let.
Zveřejnila firma Komplexní terapie s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Komplexní terapie s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy