Komunikuj na 1 s.r.o.
IČO 21538212 · U Jezérka 1360, 69602 Ratíškovice
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy2 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Komunikuj na 1 s.r.o.
Komunikuj na 1 s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 21538212, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese U Jezérka 1360, 69602 Ratíškovice. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PAVEL RŮŽIČKA, LUDMILA RICHTEROVÁ.
Prověření firmy Komunikuj na 1 s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Komunikuj na 1 s.r.o.
- Jaké má firma Komunikuj na 1 s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Komunikuj na 1 s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Komunikuj na 1 s.r.o. v insolvenci?
- Komunikuj na 1 s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Komunikuj na 1 s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Komunikuj na 1 s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Komunikuj na 1 s.r.o. působí?
- Komunikuj na 1 s.r.o. působí na trhu 2 let.
- Zveřejnila firma Komunikuj na 1 s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Komunikuj na 1 s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- TOMÁŠ DEFENSE TECHNOLOGY, s.r.o.IČO 25502913
- Baník Ratíškovice, s.r.o.IČO 25526014
- ALMO Consulting s.r.o.IČO 27574652
- KONKA spol. s r.o.IČO 49435272
- iMarketstudio s.r.o.IČO 13970321
- DEELSYS s.r.o.IČO 21538743
- Tulipi studio, s.r.o.IČO 21539251
- Solvefin s.r.o.IČO 21539294
Další prověřené firmy
- SABA Arthro Clinic s.r.o.IČO 21538069
- STELLA CURA s.r.o.IČO 21538085
- AH Stav Trade s.r.o.IČO 21538140
- Tomáš Flasar Finance s.r.o.IČO 21538204
- SV Holding Quality Recruitment s.r.o.IČO 21538352
- EMKAEM s.r.o.IČO 21538361
- ZL Bau s.r.o.IČO 21538379
- Sportlab s.r.o.IČO 21538395