Koroseky recycling s.r.o.
IČO 06717268 · Na Kopečku 1351/4, 37316 Dobrá Voda u Českých Budějovic
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy8 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Vodárenství a odpady
Souvislosti
- V oboru vodárenství a odpady máme prověřeno 3 010 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 118 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2021 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Jihočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Koroseky recycling s.r.o.
Koroseky recycling s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 06717268, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2018. Podle převažující činnosti spadá do oboru vodárenství a odpady. Sídlo má na adrese Na Kopečku 1351/4, 37316 Dobrá Voda u Českých Budějovic, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou FILIP PEŠEK, MIROSLAV BLÁHA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ06717268.
Prověření firmy Koroseky recycling s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Koroseky recycling s.r.o.
- Jaké má firma Koroseky recycling s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Koroseky recycling s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Koroseky recycling s.r.o. v insolvenci?
- Koroseky recycling s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Koroseky recycling s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Koroseky recycling s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Koroseky recycling s.r.o. působí?
- Koroseky recycling s.r.o. působí na trhu 8 let.
- Zveřejnila firma Koroseky recycling s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Koroseky recycling s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- DŘEVO SERVIS s.r.o.IČO 26069881
Podobné firmy v okolí
- istG unit, s.r.o.IČO 06736131
- ALSORNA KV s.r.o.IČO 06748023
- BAKYT unit s.r.o.IČO 06764002
- TOMO servis s.r.o.IČO 06782388
- VÝKUP SUROVIN PLZEŇ s.r.o.IČO 06796559
- VÝKUP SUROVIN PRAHA s.r.o.IČO 06796672
- VÝKUP SUROVIN DĚČÍN s.r.o.IČO 06796770
- EVO metal s.r.o.IČO 06796982
Další prověřené firmy
- PERFECT SPEED s.r.o.IČO 06717110
- LUQY s.r.o.IČO 06717152
- Borovinka s.r.o.IČO 06717233
- TENDERPROJEKT s.r.o.IČO 06717241
- Atemporal s.r.o.IČO 06717276
- EVERYDAY BUILDING s.r.o.IČO 06717284
- VOINstav s.r.o.IČO 06717357
- INDETAIL s.r.o.IČO 06717390