KOVO-FINO s.r.o.
IČO 07372205 · č.p. 113, 51241 Víchová nad Jizerou
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy8 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Liberecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy KOVO-FINO s.r.o.
KOVO-FINO s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 07372205, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2018. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese č.p. 113, 51241 Víchová nad Jizerou. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ NOVÁK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ07372205.
Prověření firmy KOVO-FINO s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě KOVO-FINO s.r.o.
- Jaké má firma KOVO-FINO s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- KOVO-FINO s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma KOVO-FINO s.r.o. v insolvenci?
- KOVO-FINO s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma KOVO-FINO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- KOVO-FINO s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma KOVO-FINO s.r.o. působí?
- KOVO-FINO s.r.o. působí na trhu 8 let.
- Zveřejnila firma KOVO-FINO s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy KOVO-FINO s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- GORILLA MACHINES s.r.o.IČO 07819137
- CleanWear s.r.o.IČO 17775370
- BLUESUN Solar s.r.o.IČO 22112952
- M - Montage, s.r.o.IČO 07375255
- BISMARK Alu s.r.o.IČO 07375271
- FDSA66 s.r.o.IČO 07375387
- Kůže Vlček s.r.o.IČO 07375590
- GoldenWay s.r.o.IČO 07375611
Další prověřené firmy
- Farma Rohovládova Bělá s.r.o.IČO 07371900
- STAVTUDO s.r.o.IČO 07371969
- Servis automyček s.r.o.IČO 07372019
- VALMAR1, s.r.o.IČO 07372027
- Wash Force One s.r.o.IČO 07372248
- TechKeeper s.r.o.IČO 07374968
- Kožušanská realitní s.r.o.IČO 07374992
- GATOM TRANS s.r.o.IČO 07375018