KOVO Koukola Automotive, s.r.o.
IČO 29276870 · Jamská 2361/51, Žďár nad Sázavou 1, 59101 Žďár nad Sázavou
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zveřejněná účetní závěrka-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2023
- Stáří firmy15 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2023 (3 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Kraj Vysočina (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy KOVO Koukola Automotive, s.r.o.
KOVO Koukola Automotive, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29276870, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2011. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Jamská 2361/51, Žďár nad Sázavou 1, 59101 Žďár nad Sázavou, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ALEŠ KOUKOLA, PETR KOUKOLA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ29276870.
Prověření firmy KOVO Koukola Automotive, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě KOVO Koukola Automotive, s.r.o.
- Jaké má firma KOVO Koukola Automotive, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- KOVO Koukola Automotive, s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma KOVO Koukola Automotive, s.r.o. v insolvenci?
- KOVO Koukola Automotive, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma KOVO Koukola Automotive, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- KOVO Koukola Automotive, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma KOVO Koukola Automotive, s.r.o. působí?
- KOVO Koukola Automotive, s.r.o. působí na trhu 15 let.
- Zveřejnila firma KOVO Koukola Automotive, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy KOVO Koukola Automotive, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2023.
Firmy na stejné adrese
- KOVO Koukola,s.r.o.IČO 26927306
Podobné firmy v okolí
- MAKROBIOTIKA, spol. s r.o.IČO 41695364
- TEOLI, spol. s r. o.IČO 43378161
- ŽĎAS, a.s.IČO 46347160
- DENTTECHNIK, spol. s r.o.IČO 46977040
- BIO.MEDIKTEST s.r.o.IČO 29262160
- Urologická ambulance Žďár nad Sázavou s.r.o.IČO 29225299
- INFIXUS s.r.o.IČO 28481097
- Vysoké - výrobní družstvoIČO 28359267
Další prověřené firmy
- KBO služby s.r.o.IČO 29276756
- B.E.A.M.S. CZ, spol. s r.o.IČO 29276829
- Duam s.r.o.IČO 29276845
- ASTIP Servis s.r.o.IČO 29276861
- Perfect Salon s.r.o.IČO 29276896
- Pixels Production s.r.o.IČO 29276918
- JURIS INVEST REALITY, s.r.o.IČO 29276969
- CRONET a.s.IČO 29277001