KP business s.r.o.

IČO 05339006 · Křižíkova 1424, 25601 Benešov

Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 3. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy KP business s.r.o.

KP business s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05339006, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2016. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Křižíkova 1424, 25601 Benešov, kde je zapsáno i dalších 5 firem. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je JAKUB ŠKÁCHA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ05339006.

Prověření firmy KP business s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě KP business s.r.o.

Jaké má firma KP business s.r.o. hodnocení rizikovosti?
KP business s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma KP business s.r.o. v insolvenci?
KP business s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 3. 9. 2026.
Je firma KP business s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
KP business s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 3. 9. 2026.
Jak dlouho firma KP business s.r.o. působí?
KP business s.r.o. působí na trhu 10 let.
Zveřejnila firma KP business s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy KP business s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy