KS Electro Company s.r.o.
IČO 05846170 · Janáčkova 314, Chudeřín, 43603 Litvínov
Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 60/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy9 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Stavebnictví
Souvislosti
- V oboru stavebnictví máme prověřeno 33 937 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 157 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2022 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Ústecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy KS Electro Company s.r.o.
KS Electro Company s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05846170, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2017. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Janáčkova 314, Chudeřín, 43603 Litvínov. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je SYLVIE KÜNZLOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ05846170.
Prověření firmy KS Electro Company s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě KS Electro Company s.r.o.
- Jaké má firma KS Electro Company s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- KS Electro Company s.r.o. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma KS Electro Company s.r.o. v insolvenci?
- KS Electro Company s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma KS Electro Company s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- KS Electro Company s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma KS Electro Company s.r.o. působí?
- KS Electro Company s.r.o. působí na trhu 9 let.
- Zveřejnila firma KS Electro Company s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy KS Electro Company s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Podobné firmy v okolí
- VIPEIZOL s.r.o.IČO 06334024
- MV mont s.r.o.IČO 07003242
- MN real group s.r.o.IČO 07128126
- Elektrobau VP s.r.o.IČO 07948336
- TK Stavprogres s.r.o.IČO 04551605
- Assembly House s.r.o.IČO 03683729
- K9 servis s.r.o.IČO 02941236
- IZS s.r.o.IČO 02622521
Další prověřené firmy
- JARYS s.r.o.IČO 05845891
- New IM a.s.IČO 05845904
- Pekárna u Smutných s.r.o.IČO 05846021
- turnovsko s.r.o.IČO 05846048
- MICHL logistics Czech s.r.o.IČO 05846269
- UOL Účetnictví Brno s.r.o.IČO 05846501
- RC PUB SERVIS s.r.o.IČO 05846579
- Enlytech s.r.o.IČO 05846609