La Fenice Energy 07 s.r.o.

IČO 19896689 · č.p. 128, 75611 Pozděchov

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy La Fenice Energy 07 s.r.o.

La Fenice Energy 07 s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 19896689, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru energetika. Sídlo má na adrese č.p. 128, 75611 Pozděchov, kde je zapsáno i dalších 20 firem. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Jednatelem je PETR MARŠÁLEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ19896689.

Prověření firmy La Fenice Energy 07 s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě La Fenice Energy 07 s.r.o.

Jaké má firma La Fenice Energy 07 s.r.o. hodnocení rizikovosti?
La Fenice Energy 07 s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma La Fenice Energy 07 s.r.o. v insolvenci?
La Fenice Energy 07 s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
Je firma La Fenice Energy 07 s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
La Fenice Energy 07 s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 8. 9. 2026.
Jak dlouho firma La Fenice Energy 07 s.r.o. působí?
La Fenice Energy 07 s.r.o. působí na trhu 2 let.
Zveřejnila firma La Fenice Energy 07 s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy La Fenice Energy 07 s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy