Lake servis Praha, s.r.o.
IČO 19105983 · Vídeňská 598, 25250 Vestec
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy3 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Administrativní a podpůrné činnosti
Souvislosti
- V oboru administrativní a podpůrné činnosti máme prověřeno 12 714 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 506 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Středočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Lake servis Praha, s.r.o.
Lake servis Praha, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 19105983, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2023. Podle převažující činnosti spadá do oboru administrativní a podpůrné činnosti. Sídlo má na adrese Vídeňská 598, 25250 Vestec, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou DANIEL MITISKA, MARTIN GUŠTAFÍK.
Prověření firmy Lake servis Praha, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Lake servis Praha, s.r.o.
- Jaké má firma Lake servis Praha, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Lake servis Praha, s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Lake servis Praha, s.r.o. v insolvenci?
- Lake servis Praha, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Lake servis Praha, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Lake servis Praha, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Lake servis Praha, s.r.o. působí?
- Lake servis Praha, s.r.o. působí na trhu 3 let.
- Zveřejnila firma Lake servis Praha, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Lake servis Praha, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Small lake Praha, s.r.o.IČO 05854695
Podobné firmy v okolí
- WARBA TRAVEL AND SPA Co., spol. s r.o.IČO 26166496
- IDEAL PERSONAL s.r.o.IČO 27906442
- MEZI DOMKY s.r.o.IČO 28430972
- Entourage Cook s.r.o.IČO 03347915
- Jindřiška Šimková s.r.o.IČO 17767768
- Entourage Elixeer s.r.o.IČO 10963421
- SINEA Group s.r.o.IČO 07802501
- Technické služby Dolnobřežanska, s.r.o.IČO 03711617
Další prověřené firmy
- Codex Labs Czech Republic s.r.o.IČO 19105151
- Ortopedie Humpolec s.r.o.IČO 19105177
- MIFRE SOLAR s.r.o.IČO 19105509
- HA smile s.r.o.IČO 19105908
- ZANTO 2023 s.r.o.IČO 19106017
- Wonderful Target Solution s.r.o.IČO 19106416
- Influx Marketing Services s.r.o.IČO 19106726
- Cartago immobilien invest s.r.o.IČO 19107013