LANNA COMPANY s.r.o.
IČO 17476933 · Šedova 643/5, Černý Most, 19800 Praha 9
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy LANNA COMPANY s.r.o.
LANNA COMPANY s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 17476933, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Šedova 643/5, Černý Most, 19800 Praha 9, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou JAN LANNA, IVO LANNA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ17476933.
Prověření firmy LANNA COMPANY s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě LANNA COMPANY s.r.o.
- Jaké má firma LANNA COMPANY s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- LANNA COMPANY s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma LANNA COMPANY s.r.o. v insolvenci?
- LANNA COMPANY s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma LANNA COMPANY s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- LANNA COMPANY s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma LANNA COMPANY s.r.o. působí?
- LANNA COMPANY s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma LANNA COMPANY s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy LANNA COMPANY s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Profi nemovitosti, s.r.o.IČO 05509742
Podobné firmy v okolí
- ECO8 a.s.IČO 17477468
- Phoenix lab s.r.o.IČO 17478804
- Phoenix real s.r.o.IČO 17478871
- Minionta Equity s.r.o.IČO 17479801
- Trinfin s.r.o.IČO 17476780
- Gu100 Group s.r.o.IČO 17476135
- Gu100 Trading s.r.o.IČO 17475643
- AGS Royal a.s.IČO 17475392
Další prověřené firmy
- PML Czech s.r.o.IČO 17476542
- ApotekaTCM s.r.o.IČO 17476623
- Mágomág s.r.o.IČO 17476666
- Trinfin s.r.o.IČO 17476780
- OTOLOZ s.r.o.IČO 17477093
- Power Innovations s.r.o.IČO 17477174
- Ostrich Corporation s.r.o.IČO 17477191
- Karlík pro děti, s.r.o.IČO 17477239